آخرین یادداشت ها
انتخاب دکتر رضا صبوری بعنوان مدرس نمونه مراکز علمی کاربردی آذربایجان شرقی در سال ۱۳۹۸ ** انتخاب انجمن معماری مرکز جهاد دانشگاهی تبریز بعنوان انجمن برگزیده دوازدهمین جشنواره ملی حرکت ** سایت ایسرا در دست تعمیر و ارتقا ** پیشینه شب یلدا در تاریخ و فرهنگ ایران ** بررسی مهمترین گسل های ایران / استان آذربایجان شرقی ** لزوم توجه تخصصی به زمین شناسی در معماری و باستان شناسی **
مدیریت وبسایت علوم میان رشته ای آماده پذیرش و انتشار نظرات، یادداشت ها و مطالب اساتید و دانشجویان عزیز می باشد. کافیست مطالب علمی و انتقادی خود را برای ما بفرستید
عناوین اصلی

اسلایدر

نویسنده : صبوری       تاریخ انتشار :۹۴-۰۳-۱۸      دیدگاه :۲ دیدگاه برای تطور زیستی انسان     

انسان شناسی یکی از مهمترین و پایه ای ترین مباحث علوم انسانی است. به همان نسبت نیز امروزه بعنوان یکی از پایه های اصلی علوم میان رشته ای مطرح است و زیربنای اصلی بسیاری از علوم روانشناسی و علوم اجتماعی را تشکیل می دهد.

اولین بخش در مجموعه مطالعات انسان شناسی به انسان شناسی زیستی و روند تکامل جسمانی انسان برمی گردد چیزی که منجر به پراکندگی نوع بشر در سراسر زمین گشت و نژادهای مختلفی را پدید آورد.  (بیشتر…)

نویسنده : صبوری       تاریخ انتشار :۹۳-۰۷-۲۴      دیدگاه :۱ دیدگاه برای تطور انسان     

انسان امروزی حدود ۳۵ هزار سال پیش ظاهر شد که بنام هوموساپیین (انسان هوشمند) نامگذاری شده است.هوموساپیین­های اولیه را انسانهای غارنشین یا مردمان کرومانیون نیز می نامند.

(بیشتر…)

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است.
******** Design By Hadi Hajirahimi *********