مدیریت

image-admin

صاحب امتیاز و مدیریت :

دکتر رضا صبوری نوجه دهی

Dr. Reza Sabouri Nojah Dehi


موضوعات


عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ، ایمیل خود را وارد نمایید

درباره ما

مخاطب گرامی

باسلام و تشکر از بابت بازدید شما از وبسایت WWW.ISRAAA.IR

 

1- معرفی صاحب امتیاز و مدیر سایت :

اینجانب دکتر رضا صبوری نوجه دهی دکترای باستان شناسی [(PHD)(گرایش معماری اسلامی)]، دارای تخصص اورارتو شناسی و معماری دوران اسلامی، فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران، مدرس دانشگاه، مولف کتاب فرهنگ اورارتو در شمال غرب ایران (چاپ دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر) و مولف بیش از 15 عنوان مقاله تخصصی در حوزه های باستان شناسی، هنر و معماری، صاحب امتیاز و مدیر سایت می باشم.

2- ضرورت و انگیزه ایجاد وبسایت ISRAAA

نگارنده از سال 1380 تاکنون و در جریان تحقیقات دوران دانشجویی و بعدها در جریان مطالعات و پژوهش های حرفه ای خود جهت انتشار کتاب و مقالات در حوزه تخصصی باستان شناسی و علوم میان رشته ای مرتبط و همچنین در زمان اشتغال به تدریس دانشگاهی طبیعتا بطور مداوم از وبسایت های علمی و تخصصی اینترنتی، بهره می بُرد. اما در اثنای همین مطالعات، پژوهش ها و استفاده از سایت ها و وبلاگ های اینترنتی متوجه ضعف و نقص آشکاری گردید، و نتیجه آن فقط تکرار مکررات مطالب و تصاویر در تمامی سایت ها و وبلاگ ها بود. توگویی که در ارتباط با مثلا فلان مسجد تاریخی فقط و فقط یک صفجه مطلب و چند قطعه عکس وجود دارد و دیگر هیچ…… بگونه ای که هر محققی در رابطه با نمونه ذکر شده هر چه قدر جویای مطالب مرتبط با مسائل اقلیمی، جنس مصالح، نحوه بازرگانی و تهیه و انتقال آن مصالح، مفهوم فرهنگی نمادها و تصاویر و روانشناسی رنگ ها و …. صدها مورد دیگر باشد، در نهایت، متاسفانه هیچ مطلب دیگری را پیدا نخواهد نمود. همین نقیصه و ایراد سایتهای موجود عاملی گردید تا وبسایتی در زمینه علوم میان رشته ای با محتوایی متفاوت در مورخ 7 خرداد 1393 ایجاد گردد. بعبارت ساده تر مطالب خاص برای مخاطب خاص. مخاطبی که برای وبسایت ISRAAA در نظر گرفته شده است اعضای جامعه دانشگاهی کشور است. آنهم گروهی از جامعه دانشگاهی که مشتاق پژوهش و تحقیق هستند.

3- اهداف و نحوه عملکرد وبسایت ISRAAA

همانگونه که در فراز پیشین ذکر گردید آرمان وبسایت ISRAAA محتوایی خاص برای مخاطب خاص است. و در همین راستا سعی بر آن خواهد بود که مطالب گذشته و جدید بصورت تحلیلی و از دیدگاه علوم میان رشته ای ذکر گردد. 

3– 1- کلیه مطالب ارائه شده بصورت تحلیلی و بررسی از زاویه دیدگاه های علوم میان رشته ای خواهد بود.

3- 2- در جریان ارائه مطالب سعی خواهد شد تا حداکثر استفاده از مطالب یافته جدید محققین استفاده شود.

3- 3- در جریان ارائه مطالب سعی خواهد گردید آندسته از نظریات و نتایج مطالعاتی که در سالهای پیشین توسط محققین خارجی انجام پذیرفته و منتشر گردیده اند، اما به دلایل مختلف از جمله عدم ترجمه به زبان فارسی، در میان محققین ایرانی کمتر شناخته شده هستند، نهایت بهره برداری گردد.

4-3- در جریان ارائه کلیه مطالب و تصاویر در وبسایت ISRAAA، سعی خواهد شد علاوه بر مشخص بودن منبع آنها، از آندسته اطلاعاتی استفاده گردد که منبع موثق و معتبری در محیط های علمی داشته باشند.

 

همکاری سایت با سایر محققین و علاقمندان

همکاری سایت با سایر محققین و علاقمندان

 

4- نحوه همکاری وبسایت ISRAAA با سایر محققین و پژوهشگران

4- 1- کلیه محققین، اساتید دانشگاه و دانشجویان، که کتابی را بصورت تالیف یا ترجمه منتشر نموده اند می توانند جهت معرفی کتاب خود برای سایر اعضای جامعه دانشگاهی ایران، تصویر روی جلد کتاب بهمراه معرفی نامه کوتاهی از اطلاعات شناسنامه ای کتاب خود را، جهت بارگذاری در برگه معرفی کتاب سایت، به آدرس وبسایت ISRAAA ارسال نمایند.

4- 2- آندسته از محققین دارای کتاب تالیف یا ترجمه شده که بارگذاری تصویر و اطلاعات شناسنامه ای کتاب در برگه معرفی کتاب را کافی نمی دانند، می توانند متنی را در قالب مصاحبه، جهت معرفی و تشریح محتوای کتاب خود تنظیم نموده و بهمراه یک قطعه تصویر از خود (ترجیحا تصویر رسمی در محل کار) را، به آدرس وبسایت ISRAAA ارسال نمایند تا در ستون یادداشت روز سایت، بارگذاری گردد.

4- 3- کلیه محققین، اساتید دانشگاه و دانشجویانی که کتاب تالیف شده یا ترجمه شده خود را منتشر نموده اند، و یا فرآورده و محصول فرهنگی همانند نرم افزار یا سی دی اطلاعاتی در زمینه رشته خاصی را تولید نموده اند و یا سایر موارد …. می توانند جهت معرفی محصول علمی و فرهنگی جدیدا تولید گردیده خود، با پرداخت هزینه توافقی، تصویر و مشخصاتی از محصول خود را به آدرس وبسایت ISRAAA ارسال نمایند، تا به اندازه مدت زمان توافق گردیده در ستون تبلیغات سایت قرار داده شود.

4- 4- کلیه محققین، اساتید دانشگاه و دانشجویان در صورت اطلاع یافتن از وجود کتاب ارزشمند متعلق به دهه های پیشین و یا کتب خارجی که به دلایل مختلف ناشناس یا کمتر شناخته شده باقی مانده است. می توانند تصویر روی جلد کتاب بهمراه معرفی نامه کوتاهی از اطلاعات شناسنامه کتاب را جهت بارگذاری در برگه معرفی کتاب سایت، به آدرس وبسایت ISRAAA ارسال نمایند.

5-4- کلیه محققین، اساتید دانشگاه و دانشجویان در صورت داشتن مقالات تالیف شده و ترجمه شده خود، که در مجلات معتبر علمی و دانشگاهی منتشر گردیده است. می توانند یک نسخه از فایل PDF مقاله خود را به سایت ارسال نمایند، تا در برگه دانلود مقالات قرار داده شود.

5-4- کلیه اساتید دانشگاهی می توانند در صورت تمایل فایل PDF جزوات خود را به سایت ارسال نمایند، تا در برگه دانلود جزوات قرار داده شود.

5-4- کلیه محققین، اساتید دانشگاه و صاحبنظران حوزه های گوناگون علوم، در صورت داشتن نظریه، پیشنهاد، طرح مبحث و سایر موارد……. می توانند متنی را در قالب مصاحبه از نظر و دیدگاه های تخصصی خود تنظیم نموده و بهمراه یک قطعه از تصویر خود (ترجیحا تصویر رسمی در محل کار) به آدرس وبسایت ISRAAA ارسال نمایند تا در بخش یادداشت روز منتشر گردد.

4– 8- کلیه محققین، اساتید دانشگاه و دانشجویان در صورت اطلاع یافتن از برگزاری هرگونه همایش ملی و بین المللی در داخل کشور و یا همایش های معتبر بین المللی در خارج از کشور، می توانند لینک وبسایت همایش مزبور را جهت اطلاع رسانی به به آدرس وبسایت ISRAAA ارسال نمایند تا در بخش یادداشت روز و برگه اطلاع رسانی همایش، سایت بارگذاری گردد.

9-4- کلیه محققین، اساتید دانشگاه و دانشجویان در صورت اطلاع یافتن از برگزاری هرگونه کارگاه آموزشی و دوره تخصصی در دانشگاه ها، نهادها و سازمان های داخل کشور می توانند مشخصات مرکز برگزار کننده دوره آموزشی و لینک سازمان یا کارگاه آموزشی مزبور را جهت اطلاع رسانی به به آدرس وبسایت ISRAAA ارسال نمایند تا در ستون یادداشت روز و برگه کارگاه آموزشی، سایت ارائه و اطلاع رسانی گردد.

4- 10- وبسایت ISRAAA از هرگونه پیشنهاد، انتقاد و راهنمایی سازنده کلیه محققین، اساتید و دانشجویان که در جهت ارتقای کیفیت محتوایی سایت بوده و ما را در دست یافتن به آرمان مورد نظر یاری نماید، استقبال می نماید.

توجه : جهت تماس با وبسایت ISRAAA و ارسال فایل ها و نظرات خود می توانید مستقیما از طریق گزینه تماس با ما اقدام نمایید یا به آدرس ایمیل سایت، ارسال نمایید.

Israaa.Sabouri@gmail.com

با سپاس فراوان

رضا صبوری نوجه دهی

صاحب امتیاز و مدیر وبسایت ISRAAA

۹۸-۱۰-۱۵ | صبوری
ادامه

تبلیغات

  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)