مدیریت

image-admin

صاحب امتیاز و مدیریت :

دکتر رضا صبوری نوجه دهی

Dr. Reza Sabouri Nojah Dehi


موضوعات


عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ، ایمیل خود را وارد نمایید

درباره ما

 

مخاطب گرامی

باسلام و تشکر از بابت بازدید شما از وبسایت WWW.ISRAAA.IR

 

معرفی صاحب امتیاز و مدیر سایت :

اینجانب دکتر رضا صبوری نوجه دهی دکترای باستان شناسی [(PHD)(گرایش دوران اسلامی)]، فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران می باشم. تخصص اینجانب در مقطع دکتری معماری دوران اسلامی است اما با توجه به گرایش و پایان نامه دوران کارشناسی ارشد دارای تخصص اورارتو شناسی نیز می باشم. از مهرماه سال 1389 قریب به 12 سال است که بعنوان مدرس دانشگاه مشغول تدریس بوده و در اردیبهشت ماه سال 1398 بعنوان استاد نمونه دانشگاه های جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی انتخاب گردیده و لوح تقدیر دریافت نموده ام. و تالیف کتاب فرهنگ اورارتو در شمال غرب ایران (چاپ دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر) و همچنین تالیف بیش از 15 عنوان مقاله تخصصی در حوزه های باستان شناسی، هنر و معماری، بخشی از سوابق فعالیتهای آموزشی و پژوهشی بنده می باشد.

 

 

وبسایت ایسرا در زمینه علوم میان رشته ای با محتوایی متفاوت و بعبارت ساده تر مطالب خاص برای مخاطب خاص در مورخ 7 خرداد 1393 ایجاد گردید. مخاطبی که برای وبسایت ISRAAA در نظر گرفته شده است اعضای جامعه دانشگاهی کشور است. خصوصا آندسته از جامعه دانشگاهی که مشتاق پژوهش و تحقیق هستند.

 

همکاری سایت با سایر محققین و علاقمندان

همکاری سایت با سایر محققین و علاقمندان

 

نحوه همکاری وبسایت ISRAAA با سایر محققین و پژوهشگران

1- کلیه محققین، اساتید دانشگاه و دانشجویان، که کتابی را بصورت تالیف یا ترجمه منتشر نموده اند می توانند جهت معرفی کتاب خود برای سایر اعضای جامعه دانشگاهی ایران، تصویر روی جلد کتاب بهمراه معرفی نامه کوتاهی از اطلاعات شناسنامه ای کتاب خود را، جهت بارگذاری در برگه معرفی کتاب سایت، به آدرس وبسایت ISRAAA ارسال نمایند.

2- آندسته از محققین دارای کتاب تالیف یا ترجمه شده که بارگذاری تصویر و اطلاعات شناسنامه ای کتاب در برگه معرفی کتاب را کافی نمی دانند، می توانند متنی را در قالب مصاحبه، جهت معرفی و تشریح محتوای کتاب خود تنظیم نموده و بهمراه یک قطعه تصویر از خود (ترجیحا تصویر رسمی در محل کار) را، به آدرس وبسایت ISRAAA ارسال نمایند تا در ستون یادداشت روز سایت، بارگذاری گردد.

3- کلیه محققین، اساتید دانشگاه و دانشجویانی که کتاب تالیف شده یا ترجمه شده خود را منتشر نموده اند، و یا فرآورده و محصول فرهنگی همانند نرم افزار یا سی دی اطلاعاتی یا اپلیکیشن در زمینه رشته خاصی را تولید نموده اند و یا سایر موارد …. می توانند جهت معرفی محصول علمی و فرهنگی جدیدا تولید گردیده خود، با پرداخت هزینه توافقی، تصویر و مشخصاتی از محصول خود را به آدرس وبسایت ISRAAA ارسال نمایند، تا به اندازه مدت زمان توافق گردیده در ستون تبلیغات سایت قرار داده شود.

4- کلیه محققین، اساتید دانشگاه و دانشجویان در صورت اطلاع یافتن از وجود کتاب ارزشمند متعلق به دهه های پیشین و یا کتب خارجی که به دلایل مختلف ناشناس یا کمتر شناخته شده باقی مانده است. می توانند تصویر روی جلد کتاب بهمراه معرفی نامه کوتاهی از اطلاعات شناسنامه کتاب را جهت بارگذاری در برگه معرفی کتاب سایت، به آدرس وبسایت ISRAAA ارسال نمایند.

5- کلیه محققین، اساتید دانشگاه و دانشجویان در صورت داشتن مقالات تالیف شده و ترجمه شده خود، که در مجلات معتبر علمی و دانشگاهی منتشر گردیده است. می توانند یک نسخه از فایل PDF مقاله خود را به سایت ارسال نمایند، تا در برگه دانلود مقالات قرار داده شود.

6- کلیه اساتید دانشگاهی می توانند در صورت تمایل فایل PDF جزوات خود را به سایت ارسال نمایند، تا در برگه دانلود جزوات قرار داده شود.

7 – کلیه محققین، اساتید دانشگاه و صاحبنظران حوزه های گوناگون علوم، در صورت داشتن نظریه، پیشنهاد، طرح مبحث و سایر موارد……. می توانند متنی را در قالب مصاحبه از نظر و دیدگاه های تخصصی خود تنظیم نموده و بهمراه یک قطعه از تصویر خود (ترجیحا تصویر رسمی در محل کار) به آدرس وبسایت ISRAAA ارسال نمایند تا در بخش یادداشت روز منتشر گردد.

8- کلیه محققین، اساتید دانشگاه و دانشجویان در صورت اطلاع یافتن از برگزاری هرگونه همایش ملی و بین المللی در داخل کشور و یا همایش های معتبر بین المللی در خارج از کشور، می توانند لینک وبسایت همایش مزبور را جهت اطلاع رسانی به به آدرس وبسایت ISRAAA ارسال نمایند تا در بخش یادداشت روز و برگه اطلاع رسانی همایش، سایت بارگذاری گردد.

9- کلیه محققین، اساتید دانشگاه و دانشجویان در صورت اطلاع یافتن از برگزاری هرگونه کارگاه آموزشی و دوره تخصصی در دانشگاه ها، نهادها و سازمان های داخل کشور می توانند مشخصات مرکز برگزار کننده دوره آموزشی و لینک سازمان یا کارگاه آموزشی مزبور را جهت اطلاع رسانی به به آدرس وبسایت ISRAAA ارسال نمایند تا در ستون یادداشت روز و برگه کارگاه آموزشی، سایت ارائه و اطلاع رسانی گردد.

10- وبسایت ISRAAA از هرگونه پیشنهاد، انتقاد و راهنمایی سازنده کلیه محققین، اساتید و دانشجویان که در جهت ارتقای کیفیت محتوایی سایت بوده و ما را در دست یافتن به آرمان مورد نظر یاری نماید، استقبال می نماید.

توجه : جهت تماس با وبسایت ISRAAA و ارسال فایل ها و نظرات خود می توانید مستقیما از طریق گزینه تماس با ما اقدام نمایید یا به آدرس ایمیل سایت، ارسال نمایید.

Israaa.Sabouri@gmail.com

با سپاس فراوان

رضا صبوری نوجه دهی

صاحب امتیاز و مدیر وبسایت ISRAAA

98-10-15 | صبوری
ادامه

تبلیغات

    در اینستاگرام ما را دنبال کنید