مدیریت

image-admin

صاحب امتیاز و مدیریت :

دکتر رضا صبوری نوجه دهی

Dr. Reza Sabouri Nojah Dehi


موضوعات


عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ، ایمیل خود را وارد نمایید

 • خانه یادداشت روز انتخاب دکتر رضا صبوری بعنوان مدرس نمونه مراکز علمی کاربردی آذربایجان شرقی در سال 1398

انتخاب دکتر رضا صبوری بعنوان مدرس نمونه مراکز علمی کاربردی آذربایجان شرقی در سال 1398

زمان مطالعه: ۱۰ دقیقه
انتخاب دکتر رضا صبوری بعنوان مدرس نمونه مراکز علمی کاربردی آذربایجان شرقی در سال 1398

چکیده مطلب

در روز نهم اردیبهشت 1398 در تالار همایش های اداره استاندارد تبریز واقع در خیابان ولیعصر، مراسمی به جهت تجلیل از تعدادی از مدرسین نمونه مراکز علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی انجام پذیرفت. در این مراسم از #دکتر_رضا صبوری_نوجه_دهی نیز بعنوان مدرس نمونه و برگزیده گروه فرهنگ و هنر تجلیل گردید.     در روز […]

مشروح مطلب

در روز نهم اردیبهشت 1398 در تالار همایش های اداره استاندارد تبریز واقع در خیابان ولیعصر، مراسمی به جهت تجلیل از تعدادی از مدرسین نمونه مراکز علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی انجام پذیرفت. در این مراسم از #دکتر_رضا صبوری_نوجه_دهی نیز بعنوان مدرس نمونه و برگزیده گروه فرهنگ و هنر تجلیل گردید.

 

 

در روز دوشنبه نهم اردیبهشت نود و هشت و به مناسبت هفته بزرگداشت معلم در خیابان ولیعصر تبریز و در تالار آمفی تئاتر اداره استاندارد تبریز مسئولین دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی مراسمی را برگزار نمودن که در این مراسم از تعدادی از اساتید برگزیده مراکز جامع علمی کاربردی استان تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم علاوه بر مسئولین استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی آقای دکتر محمد حسین امید ریاست کل دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور نیز حضور داشت. مراسم شامل بخش های مختلفی از جمله سخنرانی آقای دکتر فرزان قالیچی ریاست جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی و دکتر امید بود.

در پایان مراسم نیز از تعدادی از اساتید برگزیده در گروه های مختلف با اهدای لوح یادبود تجلیل به عمل آمد که دکتر رضا صبوری نوجه دهی نیز بعنوان استاد برگزیده گروه فرهنگ و هنر از جهاد دانشگاهی تبریز معرفی گردید.


در ادامه بخوانید: وبسایت ISRAAAA یکساله شد

تبلیغات

  -١٨(°C)
  وزش باد (mph)
  فشار (in)
  محدوده دید (mi)
  اشعه فرابنفش -
  رطوبت (in)