آخرین یادداشت ها
انتخاب دکتر رضا صبوری بعنوان مدرس نمونه مراکز علمی کاربردی آذربایجان شرقی در سال ۱۳۹۸ ** انتخاب انجمن معماری مرکز جهاد دانشگاهی تبریز بعنوان انجمن برگزیده دوازدهمین جشنواره ملی حرکت ** سایت ایسرا در دست تعمیر و ارتقا ** پیشینه شب یلدا در تاریخ و فرهنگ ایران ** بررسی مهمترین گسل های ایران / استان آذربایجان شرقی ** لزوم توجه تخصصی به زمین شناسی در معماری و باستان شناسی **
مدیریت وبسایت علوم میان رشته ای آماده پذیرش و انتشار نظرات، یادداشت ها و مطالب اساتید و دانشجویان عزیز می باشد. کافیست مطالب علمی و انتقادی خود را برای ما بفرستید
عناوین اصلی

اسلایدر

در روز نهم اردیبهشت ۱۳۹۸ در تالار همایش های اداره استاندارد تبریز واقع در خیابان ولیعصر، مراسمی به جهت تجلیل از تعدادی از مدرسین نمونه مراکز علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی انجام پذیرفت. در این مراسم از #دکتر_رضا صبوری_نوجه_دهی نیز بعنوان مدرس نمونه و برگزیده گروه فرهنگ و هنر تجلیل گردید.

در روز دوشنبه نهم اردیبهشت نود و هشت و به مناسبت هفته بزرگداشت معلم در خیابان ولیعصر تبریز و در تالار آمفی تئاتر اداره استاندارد تبریز مسئولین دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی مراسمی را برگزار نمودن که در این مراسم از تعدادی از اساتید برگزیده مراکز جامع علمی کاربردی استان تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم علاوه بر مسئولین استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی آقای دکتر محمد حسین امید ریاست کل دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور نیز حضور داشت. مراسم شامل بخش های مختلفی از جمله سخنرانی آقای دکتر فرزان قالیچی ریاست جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی و دکتر امید بود.

در پایان مراسم نیز از تعدادی از اساتید برگزیده در گروه های مختلف با اهدای لوح یادبود تجلیل به عمل آمد که دکتر رضا صبوری نوجه دهی نیز بعنوان استاد برگزیده گروه فرهنگ و هنر از جهاد دانشگاهی تبریز معرفی گردید.

 کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است.
******** Design By Hadi Hajirahimi *********